23. jūlijā Ventspilī notiks BeActive Pludmales spēļu Eiropas Ģimeņu kauss 2022, piedāvājot iespēju gan aktīvi pavadīt dienu kopā ar ģimeni, gan arī iegūt vērtīgas balvas – lidojuma vaučerus 600, 800 vai 1000 eiro vērtībā.

Lai piedalītos Eiropas Ģimeņu kausā, līdz šī gada 20. jūlijam jāreģistrējas mājaslapā  www.pludmalesspeles.lv. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās norises dienā uz vietas nebūs iespējama. Ģimenes komandā jābūt diviem pieaugušajiem un vismaz diviem (vai vairāk) bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem ieskaitot. Iepriekšēja sportiskā sagatavotība nav nepieciešama.

“Eiropas Ģimeņu kausa mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu ģimenēs neatkarīgi no vecuma un prasmēm un vienlaikus parādīt, cik daudzveidīga var būt ģimeniska atpūta pludmalē. Ar dalībniekiem kopā būs arī divu BeActive Pludmales spēļu vēstnešu – vieglatlētes Laumas Grīvas un pludmales volejbolista Aleksandra Samoilova – ģimenes. Sacensībās piedalīsies arī ģimenes no Baltijas valstīm, Īrijas, Dānijas, Francijas, Somijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas,” atklāj spēļu organizators, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis, aicinot ģimenes izmantot šī daudzveidīgā pasākuma iespējas.

Sacensībās visas dienas garumā (no plkst. 12.00 līdz 17.00) ģimenēm būs jāizpilda uzdevumi, kas ietver dažādu sporta veidus un prasmes – ātruma un veiklības stafetes ar pludmales spēļu elementiem, līdzsvara uzdevumus. Ģimenēm būs jāpiedalās SUP airēšanā, aktivitātēs smiltīs, kā arī noslēguma stafetē.

Ikviena Ģimeņu kausa komanda par dalību saņems spēļu kr­­eklus, veicināšanas balvas no BeActive Pludmales spēļu organizatora un partneriem, kā arī tiks pasniegtas balvas. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie lidojuma vaučeriem 1000, 800 vai 600 eiro vērtībā, kā arī starp pārejām dalībnieku komandām (ārpus pirmajām trim vietām), kuras ir piedalījušās vismaz 8 kontrolpunktos, tiks izlozēts viens lidojuma vaučers 600 eiro  vērtībā.

Eiropas Ģimeņu kauss notiks Ventspils Zilā karoga pludmalē 23. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 17.00. Maksimālais sportiskajās norisēs pieļaujamais ģimeņu skaits ir 40, tādēļ obligāta pieteikšanās iepriekš www.pludmalesspeles.lv.

Plašāk par BeActive Pludmales spēlēm www.pludmalesspeles.lv. Meklējiet aktuālo informāciju projekta partneru sociālās saziņas vietnēs, sekojot mirkļbirkām #BeActiveAtBeach, #BeActive, #LSFP.

BeActive Beach Games spēles radītas, lai meklētu jaunus veidus, kā cilvēkus neatkarīgi no vecuma, veselības iespējām, fiziskās sagatavotības vai prasmēm, piesaistīt aktīvam dzīvesveidam gan dabiskajās, gan mākslīgi (piemēram, pilsētvidē) veidotajās pludmalēs. Sporta spēļu modelis izveidots Erasmus+ projekta ietvaros, Latvijas Sporta federāciju padomei sadarbojoties ar citām Eiropas valstu un starptautiskām sporta organizācijām. Pludmales sporta spēlēs šogad Ventspilī ierodas arī ģimenes un sporta organizāciju pārstāvji no teju desmit citām Eiropas valstīm, lai pludmales sporta kustību paplašinātu arī savās zemēs.

Papildu informācija:
Ronalds Režais,
Latvijas Sporta federāciju padome
ronalds.rezais@lsfp.lv
+371 68622304