Sākusies pieteikšanās vasaras sportiskākajam tautas sporta pasākumam – BeActive Pludmales spēlēm, kas notiks Ventspilī 23. un 24. jūlijā. Lai piedalītos sacensībās un Eiropas Ģimeņu kausā, aicinām reģistrēties www.pludmalesspeles.lv. Taču vairumā sporta spēļu un sporta veidu izmēģinājumos ikviens varēs piedalīties bez iepriekšējas pieteikšanās, ierodoties tieši pasākuma norises vietā. 

BeActive Pludmales spēļu atklāšana ar tai sekojošu Zumba iesildīšanās treniņu notiks 23. jūlijā plkst. 12.00. Pēc tam līdz plkst. 17.00 dalībnieki komandās un individuāli varēs izmēģināt virkni sportisku aktivitāšu. Programmā – dažādas sacensības, iespēja izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā, paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes, kas turpināsies arī otrajā dienā 24. jūlijā.

Savukārt BeActive Pludmales spēļu Eiropas Ģimeņu kausā ģimenes sacentīsies par vērtīgām balvām – lidojuma voučeriem 600 EUR, 800 EUR vai 1000 EUR vērtībā. Sacensībās visas dienas garumā ģimenes varēs pildīt dažādus uzdevumus un noslēguma stafeti, lai pārbaudītu savu komandas garu, veiklību, zināšanas un atjautību. Turklāt sacensties varēs arī ar ģimenēm no Īrijas, Dānijas, Lietuvas, Francijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas. Lai pieteiktu ģimeni sacensībām, komandā jābūt diviem pieaugušajiem un vismaz diviem bērniem vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Eiropas Ģimeņu kauss notiks spēļu pirmajā dienā 23. jūlijā.

“Aicinām visus sportot ne tikai BeActive Pludmales spēlēs un Eiropas Ģimeņu kausā, bet arī ikdienā. Sportošana ne vien palīdz justies labi, bet ir arī lielisks veids, kā stiprināt ģimenes saites, veidot draudzīgas attiecības vai rast kopīgu valodu atšķirīgām paaudzēm. Neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa spēļu dienās gaidīts ikviens,” iedrošina spēļu organizators, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis.

BeActive Pludmales spēles notiks Ventspils Zilā karoga pludmalē, zaļajā zonā pie Ventspils pludmales, kā arī Enkura parkā. Spēļu norises dienā pieteikšanās notiks arī sacensību vietā bez iepriekšējas reģistrācijas (spēļu Informācijas centrā). Ja tiks sasniegts iepriekš reģistrēto dalībnieku skaits, atsevišķās disciplīnās un aktivitātēs pieteikšanās spēļu dienā var tikt ierobežota. Tādēļ aicinām dalībai pludmales spēlēs konkrētās aktivitātēs pieteikties laikus www.pludmalesspeles.lv.

Plašāk par BeActive Pludmales spēlēm www.pludmalesspeles.lv. Meklējiet aktuālo informāciju projekta partneru sociālo mediju kontos, sekojot mirkļbirkai #BeActiveAtBeach, #BeActive, #LSFP.

BeActive Beach Games spēles radītas, lai meklētu jaunus veidus, kā cilvēkus neatkarīgi no vecuma, veselības iespējām, fiziskās sagatavotības vai prasmēm, piesaistīt aktīvam dzīvesveidam gan dabiskajās, gan mākslīgi (piemēram, pilsētvidē) veidotajās pludmalēs. Sporta spēļu modelis izveidots Erasmus+ projekta ietvaros, Latvijas Sporta federāciju padomei sadarbojoties ar citām Eiropas valstu un starptautiskām sporta organizācijām. Pludmales sporta spēlēs šogad Ventspilī ierodas arī ģimenes un sporta organizāciju pārstāvji no teju desmit citām Eiropas valstīm, lai pludmales sporta kustību paplašinātu arī savās zemēs.

Papildu informācija:
Ronalds Režais,

Latvijas Sporta federāciju padome
ronalds.rezais@lsfp.lv
+371 68622304