Suminām #BeActive Ģimeņu kausa uzvarētājus! 1. vietu izcīnīja un uz Portugāli dosies komanda “KKGI” – Kaspars Staņa, Ieva Mauliņa, Kristiāns Staņa un Gustavs Staņa.

Portugālē septembrī “KKGI” piedalīsies apmaksātā līdzīgā ģimeņu sporta pasākumā, kas notiks BeActive Pludmales spēļu ietvaros – projekta turpinājumā otrajās #BeActive Pludmales spēlēs Portimaunā.

Spraigā cīņā otro vietu ieguva “Faroni” – Dzintars Knēža, Inga Mežavilka, Renārs Knēža un Ralfs Knēža. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa ģimene no Lietuvas – Jonas Ališauskas, Rasa Ališauskiene, Vilius Paikovas un Gabija Alisauskaite.

Ģimeņu kausa izcīņā startēja septiņas komandas.

Ģimenes kausa izcīņas sacensībās veica dažādas aktivitātes, kas ietvēra skriešanu, lēkšanu, kāpšanu, virves vilkšanu, supošanu, petankas spēli un citus sporta elementus, ģimeniski pavadot laiku un izkustoties kopā. Komandas veidoja divi pieaugušie un divi bērni vecumā no 10 līdz 18 gadiem.

BeActive Pludmales spēļu organizators – Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar sporta klubu “SportLat” un sporta veidu federācijām. Līdzfinansē: Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Izglītības un zinātnes ministrija, Eiropas Komisija.