Paldies visiem, kuri jau pieteikušies spēlēm! Internetā reģistrācija dalībai BeActive Pludmales spēlēs noslēgusies. Aicinām pieteikties dalībai sacensībām sporta veida norises vietā, kas ir iespējama ikvienam interesentam sestdien un svētdien līdz turnīru vai individuālo sporta veida sacensību sākumam.

Izņēmuma kārtā vairs nevar pieteikties Pludmales volejbola turnīram, kur reģistrācija slēgta. Lucavsalā dalības maksu varēs samaksāt BeActive reģistrācijas teltī, Ķīpsalā – sporta veida norises vietā. Tāpat uz vietas turpināsies pieteikšanās Ģimeņu kausam (komandā divi vecāki un divi bērni vecumā 10-18 g.).

Tāpat ikviens par maksu reģistrētais gan komandu, gan jebkura cita individuālā sporta veida sacensību dalībnieks aicināts sestdienas vakarā pl.19.00 bez maksas piedalīties 5 vai 10 km skrējienā, iepriekš izņemot dalībnieka skriešanas numuru BeActive reģistrācijas teltī Lucavsalā.

Visus sporta veidus varēs izmēģināt speciālista vadībā un šīm individuālajām aktivitātēm un izmēģinājumiem varēs pieteikties sporta veida norises vietā.

Būs arī paraugdemonstrējumi virves vilkšanā, kāpšanas sportā un iespēja izmēģināt jaunus sporta veidus kā, piemēram, – teqvolejbols, sēdvolejbols, teqteniss, notiks parašaušanas un ratiņtenisa aktivitātes. Ar iespaidīgiem trikiem skatītājus izklaidēs triāla kluba “Karters” riteņbraucēji, bet spēļu mazākie dalībnieki neizsīkstošo enerģiju varēs īstenot bērnu vieglatlētikas aktivitātēs.

Pludmales spēlēs dalību apstiprinājuši jau vairāk nekā 700 dalībnieku.

Baudi vasaru kustībā un piedalies. Uzzini šeit, kā nokļūt Lucavsalā vai Ķīpsalā ar bezmaksas sabiedrisko transportu!

BeActive Pludmales spēļu organizators – Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar sporta klubu “SportLat” un sporta veidu federācijām. Līdzfinansē: Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Izglītības un zinātnes ministrija, Eiropas Komisija.