Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles, kurās aicinām ikvienu izbaudīt fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

Baudi vasaru kustībā un piedalies #BeActive Pludmales spēlēs! Notiks sacensības un demonstrācijas virknē komandu un individuālajos sporta veidos. Ikviens ir aicināts piedalīties skrējienos 5 km un 10 km distancēs, pludmales volejbolā (trīs pret trīs), peldēšanā, skeitbordā, trīscīņā, pludmales handbolā, florbolā, burāšanā, SUP airēšanā, pludmales tenisā, akvatlonā, krosmintonā, pludmales futbolā.

Tāpat būs paraugdemonstrējumi velotriālā, petankā, kāpšanas sportā, virves vilkšanā un bērnu vieglatlētikā (Kids Athletics).

Tāpat visas dienas garumā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalēs notiks dažādas sportiskas un izklaidējošas aktivitātes, bet pēc katrām sacensībām ikviens interesents ir aicināts izmēģināt sev interesējošo sporta veidu pārstāvja vadībā. Šīs būs arī īstā vieta tiem, kuri grib pamēģināt spert pirmos soļus sportā!

#BeActive Pludmales spēles koordinē Latvijas Sporta federāciju padome. Seko aktuālajai Pludmales spēļu informācijai arī sociālajos tīklos:

  • facebook.com/lsfp.lv
  • instagram.com/lsfp.lv
  • twitter.com/LSFP_LV

#BeActiveAtBeach